Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 18.11.2018, 00:43

Інформація про Капитолівський ліцей

Інформація

про комунальний заклад Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Харківської області

Рік заснування

ЗЗСО – 1969; ЗДО – 1989. 2013 р. – реорганізація закладів в НВК; 2018 р. – перейменовано у комунальний заклад “Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області”.

Директор ліцею

Журавльова Тетяна Павлівна, освіта вища, за фахом учитель початкових класів та українознавства, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший учитель». Заклад очолює з 2015 року.

Контингент здобувачів освіти

ЗЗСО: у 2018/2019 н.р. навчається 131 здобувач освіти, з них учнів 1-4 класів – 50 чол., 5-9 класів – 66 чол., 10-11 класів – 16 чол.  Випускників 9 класу -  7 учнів.

Випускників 11 класу - 8 учнів. Претендентів на нагородження золотою та срібною медаллю немає.

У 2018 році випустилося 5 учнів. В ЗНО-2018 приймали участь всі 5 випускників.

ЗДО: виховується 65 дітей.

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес у 10 класі здійснюється за філологічним профілем. У 11 класі – за універсальним.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 26 педагогів, з них 19 чол. мають вищу освіту, 6 чол. – базову вищу (середню спеціальну), 1 чол. – середню. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 чол., І кваліфікаційну категорію – 14 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію „спеціаліст” – 9 чол.

7 педагогів ліцею мають педагогічне звання «старший вчитель», 1 – «вчитель-методист».

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (50 учнів) забезпечено учнів початкових класів, дітей пільгових категорій (14 учнів). За рахунок батьківської плати харчується 67 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти через використання сучасних педагогічних технологій в умовах впровадження нових Державних стандартів».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 9 учителів, з них: у 2011/2012 навчальному році – Клименко І.М., переможець районного етапу конкурсу; в 2015/2016 навчальному році – Штанько Л.В., лауреат районного етапу конкурсу. Лещенко О.С. – переможець районного етапу конкурсу «Вихователь року – 2015».

Гурткова робота

В ЗЗСО працюють хореографічний, гурток з волейболу; секція з футболу. В ЗДО – хореографічний гурток.

Підвіз здобувачів освіти та вчителів

До ліцею потребують підвозу:  13 вихованців ЗДО, підвіз яких здійснюється шкільним автобусом Оскільського ліцею; 9 педпрацівників з с. Оскіл, с. Студенок та м. Ізюм. Їх підвіз здійснюється рейсовими автобусами та залізничним транспоортом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів у ЗЗСО – 10 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (7 ПК та 8 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня. 1 клас знаходиться у приміщенні закладу дошкільної освіти.

У ЗДО в наявності 3 групових кімнати, 2 ігрових майданчики, спортивна та музична зали, кімната розвитку, пральня, медичний кабінет, ізолятор.

Бібліотечний фонд налічує – 10800 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення здобувачів освіти

Щорічно учні ліцею беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. В 2017/2018 н.р. у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад учень 10 класу Чернишов М. завоював ІІІ місце з географії та ІІІ місце з інформаційних технологій і був учасником ІІІ (обласного) етапу. Учениця 7 класу Лопатенко Софія посіла ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

Учні ліцею взяли активну участь у районному відбірковому етапі фестивалю української культури «Молоді таланти Харківщини-2018». В результаті хореографічний колектив «Колібрі» (молодшо-середня група) були запрошені до участі у обласному етапі фестивалю та нагороджені дипломом за ІІ місце.

«  Листопад 2018  »