Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 22.07.2018, 19:03

Інформація про Капитолівський ліцей

Інформація

про комунальний заклад Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Харківської області

Рік заснування

ЗЗСО – 1969; ЗДО – 1989. 2013 р. – реорганізація закладів в НВК; 2018 р. – перейменовано у комунальний заклад “Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області”.

Директор ліцею

Журавльова Тетяна Павлівна, освіта вища, за фахом учитель початкових класів та українознавства, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший учитель». Заклад очолює з 2015 року.

Контингент здобувачів освіти

ЗЗСО: у 2017/2018 н.р. навчається 142 здобувачі освіти, з них учнів 1-4 класів – 55 чол., 5-9 класів – 74 чол., 10-11 класів – 13 чол.  Випускників 9 класу -  17 учнів.

Випускників 11 класу - 5 учнів. Претендентів на нагородження золотою та срібною медаллю немає.

У 2017 році випустилося 6 учнів. В ЗНО-2017 приймали участь всі 6 випускників.

ЗДО: виховується 65 дітей.

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за універсальним профілем: 13 учнів 10-11 класів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 27 педагогів, з них 20 чол. мають вищу освіту, 6 чол. – середню спеціальну, 1 чол. – середню. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 чол., І кваліфікаційну категорію – 14 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 9 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (55 учнів) забезпечено учнів початкових класів, дітей пільгових категорій (15 учнів). За рахунок батьківської плати харчується 68 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти через використання сучасних педагогічних технологій в умовах впровадження нових Державних стандартів».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 9 учителів, з них: у 2011/2012 навчальному році – Клименко І.М., переможець районного етапу конкурсу; в 2015/2016 навчальному році – Штанько Л.В., лауреат районного етапу конкурсу. Лещенко О.С. – переможець районного етапу конкурсу «Вихователь року – 2015».

Гурткова робота

В ЗЗСО працюють хореографічний, географічний гуртки та гурток з волейболу; секція з футболу. В ЗДО – хореографічний гурток.

Підвіз здобувачів освіти та вчителів

До ліцею потребують підвозу:  13 вихованців ЗДО, підвіз яких здійснюється шкільним автобусом Оскільського ліцею; 10 педпрацівників з с. Оскіл, с. Студенок та м. Ізюм. Їх підвіз здійснюється рейсовими автобусами та залізничним транспоортом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів у ЗЗСО – 10 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (7 ПК та 8 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

У ЗДО в наявності з групових кімнати, 2 ігрових майданчики, спортивна та музична зали, кімната розвитку, пральня, медичний кабінет, ізолятор.

Бібліотечний фонд налічує – 5492 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення здобувачів освіти

Щорічно учні ліцею беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. В 2016/2017 н.р. учень 9 класу Чернишов М. завоював ІІІ місце з правознавства у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад і був учасником ІІІ (обласного) етапу. Учень 4 класу Щербак Віталій посів ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім..П.Яцика. Учень 6 класу Ліхно Артем став переможцем районного конкурсу «Кращий читач року». Вдало виступили учні 4 класу (вчитель Забийворота Т.І.) в районному конкурсі "Кращий випускник школи І ступеня": Щербак Віталій став абсолютним переможцем конкурсу, а Шамрай Анна посіла ІІ місце в номінації "Українська мова" та ІІ місце в номінації «Літературне читання».

Учні закладу беруть активну участь у спартакіадах «Спорт протягом життя». В 2016/2017н.р. спортсмени ліцею вибороли ІІ місце районних змаганнях з міні-футболу та ІІІ місце в районних змаганнях з футболу (збірна школи).А також стали призерами районного конкурсу «Нащадки козацької слави». За рейтингом участі ЗНЗ Ізюмського району в спортивних змаганнях 2016/2017 н.р. ліцей посів 4 місце.

Учні ліцею беруть активну участь у творчому фестивалі «Весняні дзвіночки». У 2017 році учениця 4 класу Хижняк С. та хореографічний колектив «Колібрі» (середня група) нагороджені дипломами за І місце.

Директор ліцею                                                 Т.П.Журавльова

«  Липень 2018  »