Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 25.05.2018, 07:48

Рік заснування

Школа-1969; дитячий садок – 1989.  2013р.-  реорганізація закладів в НВК

Директор ліцею

Журавльова Тетяна Павлівна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів та українознавства, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2015 року.

Контингент учнів

У  2017/2018 н.р. навчається 139 учнів, з них учнів 1-4 класів – 53 чол., 5-9 класів – 70 учнів, 10-11 класів – 13 учнів.  Випускників 9 класів -  17 учнів. Випускників 11 класів -  5 учнів, претендентів на нагородження золотими та срібними медалями немає.

В 2017 році випустилось 6 учнів. В ЗНО - 2017 приймали участь всі 6 випускників.

В дошкільному підрозділі виховується 62 дитини.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем ( 13 учнів 10-11 класів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 26 педагогів, з них 19 чол. мають вищу освіту,  6 чол. – середню спеціальну, 1чол.-середню. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 чол., І кваліфікаційну категорію – 12 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 9 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (53 учні) забезпечено учнів початкових класів, дітей пільгових категорій (12 чол.). За рахунок батьківської плати харчується 70  учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти шляхом використання сучасних педагогічних технологій в умовах впровадження нових державних стандартів».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 9 учителів, з них: у 2011/2012 навч. році – Клименко І.М., переможець районного етапу конкурсу, в 2015/2016 н.р. – Штанько Л.В., лауреат районного етапу конкурсу. Лещенко О.С. - переможець районного етапу конкурсу «Вихователь року – 2015».

Гурткова робота

В шкільному підрозділі  працюють  хореографічний  та географічний гуртки, а також спортивні секції секції з футболу та волейболу; в дошкільному підрозділі працює хореографічний гурток.

Підвіз учнів та вчителів

До закладу потребують підвозу 8 вчителів та 1 вихователь з м.Ізюма, с.Студенок, с Червоний Оскіл. Підвіз здійснюється  рейсовими автобусами та залізницею.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (7 ПК та 8 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики,  їдальня. В дошкільному підрозділі в наявності 3 групових кімнати, спортивна та музична зали, кімната розвитку, пральня, медичний кабінет, ізолятор.

Бібліотечний фонд налічує – 5492 примірники художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні ліцею беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. В 2016/2017 н.р. учень 9 класу Чернишов М. завоював ІІІ місце з правознавства у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад і був учасником ІІІ (обласного) етапу. Учень 4 класу Щербак Віталій посів ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім..П.Яцика. Учень 6 класу Ліхно Артем став переможцем районного конкурсу «Кращий читач року». Вдало виступили учні 4 класу (вчитель Забийворота Т.І.) в районному конкурсі "Кращий випускник школи І ступеня": Щербак Віталій став  абсолютним переможцем конкурсу, а Шамрай Анна посіла ІІ місце в номінації "Українська мова" та ІІ місце в номінації «Літературне читання».

Учні закладу беруть активну участь у спартакіадах «Спорт протягом життя». В 2016/2017н.р.  спортсмени ліцею вибороли ІІ місце районних змаганнях з міні-футболу та ІІІ  місце в районних змаганнях з футболу (збірна школи).А також стали призерами районного конкурсу «Нащадки козацької слави». За рейтингом  участі ЗНЗ Ізюмського району в спортивних змаганнях 2016/2017 н.р. ліцей посів 4 місце.

«  Травень 2018  »