Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 12:33

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В рамках  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек,який розпочався 1 жовтня під гаслом «Шкільна бібліотека-центр творчого розвитку дитини» , у бібліотеці Капитолівського ліцею облаштовано тематичну поличку  присвячену100-річчю з Дня народження В.Сухомлинського,великого педагога,письменника та громадського діяча.

Європейський день мов

26 вересня відзначається європейський день мов,як спосіб підтримки мовного різноманіття,двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Для учнів 5-11 класів Капитолівського  ліцею було проведено тематичну хвилинку,яку підготували учениці 9 кл. Білугіна К. та Вакуленко К.

Літературна виставка

До 250-річниці з Дня народження І.Котляревського , видатного українського письменника, поета ,драматурга,яка відзначається 9 вересня 2018 року,у бібліотеці Капитолівського ліцею представлено літературну виставку «Носій української ідеї»

Тематична поличка

До 1030 річниці   Хрещення Русі ,яке відзначається у 2018 році у бібліотеці Капитолівського ліцею для читачів  представлено тематичну поличку

Тематична поличка

До Міжнародного дня памяті жертв радіаційних аварій та катастроф,26 квітня 2018 р. у бібліотеці Капитолівського ліцею було представлено тематичну виставку

Бібліотечний урок «26 квітня. Чорнобиль. Рік 2018»

26 квітня відзначається Міжнародний  день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. У Капитолівському ліцеї для учнів 7-8 кл. було проведено бібліотечний урок  «26 квітня. Чорнобиль. Рік 2018».Діти з цікавістю  слухали розповідь  бібліотекаря та переглянули відеосюжети  про  зону відчуження, «самоселів»,які багато років проживають на території  радіаційно забрудненої зони,про зміни у флорі та фауні ,які відбулися за більш ніж 30 років на даній території та про те,якими є  перспективи розвитку Чорнобильської зони та прилеглих населених пунктів.

Зустріч з  юною письменницею

22 березня  2018 року у приміщенні сільської бібліотеки відбулася зустріч учнів Капитолівcького ліцею з львівською школяркою,юною письменницею Соломією-Анною Мазур,яка разом зі своєю мамою,художницею та письменницею Оксаною Мазур,презентувала свою книгу «Дорослішати-зась,або квитків у дитинство немає!» Ця іронічно-філософська повість стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «У пошуках талантів» . Зустріч пройшла у приємній теплій атмосфері . Учні 7,10 та 11 класів,з зацікавленням слухали уривки з твору,які з натхненням зачитала авторка. Соломія виявилася дуже щирою та комунікабельною дівчиною,залюбки розповідала про себе,відповідала на поставлені запитання та в цілому справила на всіх присутніх чудове враження.

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року у Капитолівському НВК було представлено виставку плакатів-крилатих виразів про  рідну мову

День пам
яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року у бібліотеці  Капитолівського НВК було представлено тематичну виставку «Героям слава-вписано в серцях»

День пам’яті Героїв Крут

29 грудня 2017 року  у 10 класі Капитолівському НВК було проведено усний журнал «Герої не вмирають!» та перегляд документального фыльму до 100-річниці пам’яті Героїв Крут.

День Соборності України

До Дня Соборності України,який відзначається 22 грудня,  у бібліотеці Капитолівського НВК представлено тематичну поличку «Всім серцем любіть Україну свою і вічні ми будемо з нею»

День Гідності та Свободи
До Дня Гідності та Свободи, який відзначається в Україні 21 листопада, у бібліотеці Капитолівського НВК представлено тематичну поличку

Тиждень правових знань

У Капитолівському НВК протягом 13-17 листопада 2017 року проходить тиждень правових знань. Бібліотекарем спільно з вчителькою початкових класів Колісник Є.І організовано тематичну виставку «Права людини починаються з прав дитини»

День української писемності та мови

9 листопада 2017 року  у бібліотеці Капитолівського НВК було представлено тематичну поличку «Слово до слова зложиться мова»,присвячену Дню української писемності та мови.

«Ми обираємо здоров’я!»

У Капитолівському НВК триває Всеукраїнський місячник шкільних бібіліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя». 18 жовтня 2017 року було проведено бібліотечний урок «Я обираю здоров’я!» для учнів 2 класу.  У проведенні  заходу взяли участь учні 5 кл. Хижняк С. та Євченко Д. Учні 2 класу із задоволенням переглянули пізнавальні мультфільми , відповідали на  питання,а в кінці заходу отримали подарунки від учнів 5-7 класів-власноруч виготовлені «буктрейлери»  з порадами про здоровий спосіб життя та солодкі смачні яблука.

« Бібліотека за здоровий спосіб життя»

У Капитолівському НВК тривають заходи до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Протягом тижня (з 9 по 12 жовтня) було представлено виставку плакатів учнів 7-11 кл. « Ми обираємо здоровий спосіб життя» . Учні 5-7 класів  протягом тижня  виготовляли  буктрейлери-подарунки  для учнів 2-3 кл. «Веди  здоровий спосіб життя».

Всеукраїнський місячник «Бібліотека за здоровий спосіб життя»

З 1 по 31 жовтня у Капитолівському НВК заплановано ряд заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Протягом  першого тижня було представлено тематичну виставку «Спортивні перемоги-перемоги здоровя» та стінгазету «Ми за здоровий спосіб життя»

Міжнародний день захисту тварин

4 жовтня відзначається Міжнародний день захисту тварин. Бібліотекарем Капитолівського НВК було представлено виставку малюнків «Ми відповідаємо за тих,кого приручили». Учні 2-7 класів залюбки зобразили у своїх роботах домашніх улюбленців.

День фізкультурника України

До Дня фізкультурника України  у бібліотеці Капитолівського НВК представлено виставку літератури  «Спорт єднає всіх» та проведено виставку  дитячих  малюнків- «Олімпійське сузіря»

«  Жовтень 2018  »