Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетвер, 26.04.2018, 06:25

Оздоровлення

Журавлик прилетів – літо на крилах приніс

29 травня 2017 року   табір з денним перебуванням «Журавлик» традиційно відкрив  свої  двері для своїх вихованців. 55 школярів пільгових категорії будуть оздоровлюватися  у таборі. Вихователі допомагатимуть дітям відпочити протягом двох тижні згідно плану виховної роботи,  а обслуговуючий персонал та працівники кухні дбатимуть  про зміцнення здоров’я дітей.

Свято відкриття розпочалося урочистою частиною: діти пригадали свої девізи та речівки, придумали назви загонам, свою символіку.  Протягом дня: спортивні змагання, конкурс малюнків та емблем.

Літечко прийшло – радість принесло

30 травня 2017 року  для вихованців табору з денним перебуванням «Журавлик» при Капитолівському НВК було організовано екскурсію до міста Харкова.

Діти  відвідали  екопарк Фельдмана: спілкувалися з  живими тваринами, спостерігали за їхньою поведінкою, милувалися  краєвидами ландшафту, смакували ласощами, відпочивали на дитячому майданчику, каталися на каруселях.

У харківському музеї природи вихованці табору дізналися багато цікавого про фауну рідного краю. Особливо дітей вразив скелет велетенського синього кита, експозиція про птахів. А біля скелета мамонта та опудала жирафа дітям дозволили  навіть сфотографуватися.

Не менше позитивних емоцій викликав у дітей похід у Макдональдс. Дітлахи були в захваті  не тільки від  смачних страв, а й  від сюрпризів та подарунків.

1 червня для вихованців табору проведені заходи до Дня захисту дітей: змагання, рухливі ігри, конкурс малюнків на асфальті, конкурс емблем. Кульмінацією свята стала гра-квест «Пошук скарбів». Діти за свої старання, допитливість, спостережливість та кмітливість були нагороджені солодкими призами.

31 травня у таборі проведено день спорту. Спортивні змагання та рухливі ігри на свіжому повітрі викликали у дітей багато вражень та позитивних емоцій.

2 червня вихованці табору відвідали Ізюмський краєзнавчий музей, ознайомилися з минулим рідного краю, дізналися багато цікаво про рідне місто у часи Великої Вітчизняної війни.

6 червня  під час екскурсії на гору Крем’янець діти милувалися чарівними краєвидами місцевості, поклали квіти до меморіалу пам’яті, дізналися про далеке історичне минуле половецької доби, подивилися на зразки бойової техніки часів війни.

«  Квітень 2018  »