Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетвер, 26.04.2018, 06:30

Главная » 2016 » Грудень » 8 » День Збройних Сил України
День Збройних Сил України

6 грудня –  День Збройних Сил України

5 грудня для учнів 5-11 класів проведено свято, присвячене  українській  армії. На  виховний захід були запрошені  воїни АТО,  їхні матері, представники військомату, голова Капитолівської с/ради Євченко К.О., вчителі, громадськість села. Під час проведення заходу голова сільської ради Євченко К.О. урочисто вручив нагороди землякам – учасникам бойових дій  Царькову Костянтину, Лозовому Сергію, Керчі Дмитру та Петренку Андрію.

До майбутніх захисників  України  з промовою виступив учасників бойових дій,  колишній випускник  школи Смоляров Віталій. З музичними вітаннями перед гостями свята виступили Сінєнкова О., Кутовий О., Хижняк С., вихованці хореографічного гуртка «Колібрі» та учні молодших класів. Голові волонтерського загону навчального закладу та педагогічному колективу від командування та військовослужбовців третього механізованого батальону 54 окремої механізованої бригади  заступником воєнкома вручено грамоту за високі моральні якості, громадську позицію, патріотизм, проявлену турботу та всебічну допомогу у забезпеченні особового складу батальону в умовах бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

6 грудня для учнів молодших класів проведено спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України та майбутнім захисникам країни. Змагалися дві команди учнів 1-4 класів, показуючи свою швидкість, спритність, витривалість та силу. Учасників змагань підтримували дівчатка, вболіваючи за своїх однокласників. Серед  конкурсів: катання на скейтах, набивання  та передавання м’яча.

Просмотров: 128 | Добавил: NVK | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »