Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 12:13

Главная » 2016 » Червень » 16 » Оздоровлення у Капитолівському НВК у 2016 році
Оздоровлення у Капитолівському НВК у 2016 році

30  травня 2016 року  у Капитолівському НВК розпочато сезон оздоровлення. Табір з денним перебуванням «Журавлик» у 2016 році прийняв 60 вихованців – учнів 1-10 класів. Тривалість табірної зміни з 30.05.16 по 16.06.16. Для організації змістовного дозвілля  створено 3 загони. До роботи з дітьми залучено 6 основних і 3 підмінних вихователів. У перший день роботи табору  діти стали учасниками урочистого відкриття,  конкурсів на кмітливість, швидкість та увагу. Протягом  дня – рухливі ігри, змагання з тенісу та волейболу. Погода не дозволила здійснити традиційну екскурсію на природу і спробувати  гуртову кашу, але діти отримали не менш приємні враження від спілкування один з одним на шкільному подвір’ї.

31 травня у таборі оголошено день природи. Вихованці  ІІІ загону на чолі з Тонкоштаном С.Ф.  та активістами батьківської громадськості здійснили екскурсію до міста Харків. Діти відвідали Харківський  зоопарк та кінологічний центр, розширили  власний кругозір  у сфері флори та фауни рідного краю. Особливо діти були вражені вправністю домашніх улюбленців – собак при пошуку  вогненебезпечних предметів та наркотичних речовин. Кінологи розповіли дітям про особливості  утримання, виховання та навчання собак.  Вихованці І та ІІ загонів  здійснили екскурсію до  місцевого лісу, збирали гриби, лікарські рослини, грали у рухливі ігри.

1 червня, у день захисту  дітей, для вихованців табору з денним перебуванням «Журавлик»  організовано розважальну програму за участю дитячих аніматорів. Діти танцювали та грали з героями мультфільмів у рухливі ігри.  А художники за допомогою аквагриму перетворили дітлахів на кумедних тваринок.

2 червня учні молодших класів (вихованці І та ІІ загонів) здійснили екскурсію до пам’ятника “Меч» з метою ознайомлення з історичним минулим рідного краю та доглядом за історичними пам’ятками села.

3 червня  вихованці табору  стали глядачами  мобільного кінотеатру 3D. Увазі дітей  було запропоновано відеофільм «Маліфісента». Для  вихованців ІІІ загону, учнів 10 класу, проведено мовні заняття, результатом яких стала  презентація  власних проектів «Захист навколишнього середовища».

6 червня, в день спорту,  вранці для молодших загонів проведено ігри «Веселі старти» та розваги «Стародавні народні ігри» для вихованців ІІІ загону. У приміщенні  для дітей продовжено змагання із шахів та шахмат. Молодші учні мали можливість по телевізору переглянути улюблені мультфільми.

10 червня вихованці табору здійснили екскурсію до м.Харків, відвідали кінологічний центр та зоопарк.

За окремим графіком працює хореографічний гурток, керівник  - Бурлуцька Е.Ю.

Закриття табірної зміни 16 червня традиційно відзначено гуртовою кашою та святковим салютом із повітряних кульок.

Просмотров: 98 | Добавил: NVK | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »