Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 23.02.2018, 15:43

навчально-виховний комплекс

Главная » 2017 » Березень » 23 » Семінар директорів
Семінар директорів

«Управлінська діяльність керівника навчального закладу щодо реалізації принципів наступності: дошкільна освіта – початкова школа, початкова школа – основна школа»

Під таким гаслом 21 березня у Капитолівському НВК відбувся семінар директорів шкіл Ізюмського району. Відкриті  заняття  та уроки показали Лєщенко О.С. (інтегроване заняття у старшій  групі д/садка на тему «Україна – моя Батьківщина»), Колісник Є.І. ( урок природознавства у 1 класі «Україна – моя Батьківщина»), Забийворота Т.І. (урок літературного читання у 4 клас «Людина починається з добра. А.Костецький. Мрія.»), Кукочка Н.М. (урок української літератури у 5 класі «Співчуття і милосердя – шлях до перемоги добра. Є.Гуцало. Лось.), Лагоша Л.І. (заняття з елементами тренінгу: ситуаційна рольова гра для керівників закладів).

З презентацією досвіду роботи з питань наступності перед учасниками семінару на тему «Управлінська компетентність керівника навчального закладу щодо реалізації принципів наступності»  виступила директор Капитолівського НВК Журавльова Т.П. Інформаційно-теоретичний блок склали також виступи завідувача  методичним кабінетом відділу освіти  Ізюмської РДА Теницької Л.С. «Особливості переходу дітей школи І ступеня до основної школи» та  методиста  відділу освіти Ізюмської РДА Вербенко А.З. «Організаційно-методичне забезпечення управлінської діяльності керівника закладу щодо роботи з дітьми 5-ти річного віку».

Під час ситуаційно-рольової гри «Корони» учасники семінару закріпили практичні навички ефективного спілкування з дітьми під час адаптаційного процесу при переході учнів з початкової школи до основної.

Керівники навчальних закладів висловили власні враження від семінару, відкритих уроків та ефективної співпраці.

Просмотров: 108 | Добавил: NVK | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »