Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетвер, 26.04.2018, 06:39

Главная » 2016 » Листопад » 10 » ТЕПЛО ДІТЯМ
ТЕПЛО ДІТЯМ

ТЕПЛО  ДІТЯМ

28 жовтня 2016 року в Капитолівському навчально-виховному комплексі Ізюмської районної ради Харківської області було проведено урочистості з приводу підбиття підсумків щодо реалізації міні-проекту «Тепло дітям» в рамках  обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», поданого громадською організацією «Надія-К».

Урочистості пройшли за участі голови Ізюмської районної державної адміністрації Шамрай Л.М., заступника голови районної ради Сердюка В.М., депутата Харківської обласної ради Ісламова В.А., голови Капитолівської сільської ради Євченка К.О., начальника відділу освіти Ізюмської РДА Дворкіної С.Г., депутата Ізюмської районної ради Тютюнник Л.О. та членів громади.

Сертифікат щодо реалізації міні-проекту «Тепло дітям», який було виграно Капитолівською громадською організацією «Надія-К» (модернізація  системи опалення в дошкільному підрозділі Капитолівського НВК), реалізованого в рамках  обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», вручив Ісламов В.А. голові громадської організації «Надія-К» Солодовник Н.В.

Наразі в будівлі дошкільного підрозділу НВК замінено стару систему комунікацій в підвальному приміщенні на нові пластикові труби, замінено старі регістри на нові біметалеві радіатори.

Реалізуючи проект, ми піднялися ще на одну сходинку  створення сприятливого клімату для внутрішнього розвитку територіальної громади шляхом підвищення рівня  самоорганізації. Необхідно зазначити, що міні-проект «Тепло дітям»  запроваджувався на умовах співфінансування. Об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання даної проблеми дало гарний результат. Загальний обсяг фінансування становив 200 000 грн. Із них 100 000 грн надано обласною адміністрацією, 90 000 грн – Ізюмською РДА, 10 000 грн – добровільні внески членів громади. Щоб завершити у повному обсязі ремонтні роботи системи опалення у дошкільному підрозділі, адміністрацією  Ізюмського району додатково було виділено 376 774 грн.

Просмотров: 137 | Добавил: NVK | Рейтинг: 0.0/0
http://loveawake.ru - Знакомства на Loveawake.Ru