Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 18.11.2018, 00:43

Главная » 2016 » Грудень » 12 » Виховна година до Дня Збройних Сил України
Виховна година до Дня Збройних Сил України

Учні 7 класу  отримали від військовослужбовців Львівської області листи, в яких бійці військової служби з різних куточків України звертаються до школярів з нагоди свята і розповідають про свої армійські будні, труднощі і радощі, бажання і переконання. Для них це пора переоцінки особистих життєвих цінностей та пріоритетів, перевірка  власних почуттів до батьків, рідного краю та Батьківщини, усвідомлення власної відповідальності за життя інших людей. Деякі рядки із листів: «Ми проїхали сотні кілометрів щоб виконати свій військовий обов'язок. Маючі ціль ми досянаємо своєї мети. Ніхто з нас не знав що нас чекає насправді. Ніхто раніше не жив по розпорядку, не носив військової форми і не тримав автомата в руках. Але ми змінилися. Армія це дещо більше ніж служба. Це окреме життя однією родиною. Де кожен день ми чуємо постріли рідної зброї, і розуміємо що ми здатні захищатись. Бажаю вам міцного здоров'я, прекрасно закінчити навчання, знайти свій життєвий шлях і ніколи на ньому не спіткнутися. Цініть рідних, близьких, батьків та друзів.»

У відповідь семикласники написали свої побажання  і вітання до Дня Збройних Сил України та з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами на дошці і надіслали військовослужбовцям. Учні побажали їм  миру, доброти, здоров’я і всього, про що мріє людина  далеко від домівки.

Просмотров: 197 | Добавил: NVK | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »